Wymiana klawiatury w laptopie

Przed chwilą odebrałem laptopa (Samsung NP-R700-A002PL) z serwisu.
Nieco mnie śmieszy, żeby z powodu ułamanego plastiku w jednym klawiszu, odrazu wymieniać całą klawiaturę... dla mnie i tak jedynym minusem był tydzień bez lapka, bo klawiature wymienili na gwarancji :-)

btw. w Vobisie reklamacja towaru to katorga... lepiej od razu zawieść do autoryzowanego punktu serwisowego niż wierzyć w to, że w salonie Vobisu się cokolwiek załatwi...
W jednym salonie powiedzieli mi, że nie przyjmą bo to tylko sklep partnerski, a w drugim sami powiedzieli by to do serwisu zawieść (co przeczy informacji którą dostałem od tejże firmy w mailu)

Komentarze

 1. 13 września 2008 | #

  Czysta spychotechnika.
  W ogóle najlepiej kupować na Allegro ;)

 2. 13 września 2008 | #

  Tylko jak ja go kupowałem to na allegro był około 200 zł droższy niż w Vobisie (ten sam model z tymi samymi parametrami, bo pod nazwą R700 jest dość sporo innych konfiguracji). Wogóle kupiłem w Vobisie tylko temu bo nigdzie indziej nie znalazłem taniej (wiem, dziwnie to brzmi, ale cóż)

 3. 13 września 2008 | #

  Jak okazja to okazja ;)
  Ja powoli odchodzę od laptopów. Przez parę ostatnich lat, jak miałem kupić komputer, to tylko laptop. Bo taki mobilny, bo można wziąść na kolana itd.
  Ostatnio kupiłem maszynę za 3000 PLN, 13 cali, 4 GB ram, karta graficzna dedykowana 256.
  Chodził... średnio. Grafika potrafiła się przycinać w starych grach, a współczynnik wydajności w Viście wynosił 3.4 ...
  Jakiś czas potem kupiłem komputer stacjonarny, za ułamek ceny laptopa. Efekt: programy chodzą tak samo szybko, a gry chodzą szybciej.
  Teraz wiem, że jeśli chodzi o wydajność, komputery stacjonarne są dużo szybsze od notebooków.

 4. 13 września 2008 | #

  To mój w Viście dostaje 5.0. Wiem, że stacjonarne są wydajniejsze od lapków. A co do mobilności, to jak tylko będą preordery openpandory to biorę ;)

  A Viste trzymie tylko temu bo była razem z lapkiem, w sumie na Viste 50gb zostawiłem, a reszte (dysk mam w sumie 320gb) na normalny system ;)

Napisz komentarz